blog_img

Eksik diş tedavisi için en iyi tedavi "implant"

Eksik diş tedavisi için en iyi tedavi "implant"

Birçok farklı sebeple dişlerinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Kaybettiğiniz dişlerinizi geri kazanmak için Bursa’da doğru hizmeti bulmalısınız. Dr. Atakan Yeşilot kaliteli diş implantı tedavisi gerçekleştirmeyi taahhüt eder.

Tedaviye nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İlk adımınız konsültasyona hazırlıktır. Konsültasyon sonrasında ileri görüntüleme teknikleriyle muayenenizi yaptırabilir ve tedavinizin planlanmasını sağlayabilirsiniz.

banner

Tek diş implant tedavisi

Tek diş implant tedavisi en sık başvurulan dental implant tedavisidir. Oldukça kısa süren basit prosedürlere sahiptir. Ancak tedavinin doğru yapılabilmesi için iyi bir implant uzmanından destek alınmalıdır.

Tek diş implant tedavisi lokal anestezi altında yapılır ve küçük bir kesi oluşturulması önemlidir.

En uygun diş boyutunu elde edebilmek için kemik yüksekliğinin ve genişliğinin ideal durumda olması gerekir.

Azı dişleri hariç olmakla birlikte cerrahi müdahale esnasında geçici bir diş yerleştirmesi yapılabilir.

Dr. Atakan Yeşilot tek bir diş implantı uygulasa bile muayene sırasında alternatif tüm imkanlardan yararlanır. Ağız ve çene yapınızı kontrol eder ve üç boyutlu ölçümlerle en doğru tedavi planını oluşturur. En iyi implant doktoru için araştırma yaparken sizin için tüm imkanları seferber edecek size ve ağız yapınıza en uygun tedaviyi planlayacak diş hekimlerini tercih etmelisiniz.

Ön diş implant tedavisi

Ön dişiniz artık kurtarılamayacak durumdaysa implant en önemli ve en çok önerdiğimiz çözümlerden biridir. En iyi implant doktoru tarafından yapılacak implant tedavisi sonrasında çene kemiğinizi korumayı başarabilirsiniz.

Ön diş implantı gerçek dişi en iyi şekilde taklit eder ve alveol adı verilen kemiğe uyum sağlar.

Uyum becerisi sayesinde kemik kaybı yaşatmaz ve çene kemiğiniz sahip olduğu gücü korumayı başarır.

Ön diş implant tedavisinin önceden planlanması ve lokal anestezi altında gerçekleştirilmesi gerekir.

Dr. Atakan Yeşilot tüm tedavi sürecinin titizlikle ilerlemesini sağlar. Tedaviyle aynı gün geçici dişiniz olur ve iyileşme süresi tamamlandığında kalıcı olarak ön dişe kavuşursunuz. Bursa’nın en iyi implant doktorlarını arıyorsanız size aradığınız hizmeti tam zamanında sunacak birini seçmelisiniz.